اولین  گام برای دستیابی به یک فضای سبز زيبا و ماندگار ؛ اجرای طرحی اصولی، کارآمد و منطبق با اصول فنی مهندسی طراحی فضای سبز و همچنين انتخاب و شناخت درست گياهان و متريال ها بر اساس نوع اقليم است.

 کارشناسان متخصص ما دارای علم ، هنر و تخصص معماری منظر، معماری ، طراحی فضای سبز، گياهپزشکی و باغبانی هستند. همچنین این کارشناسان، با شناخت و انتخاب صحيح گونه های گیاهی و انتخاب المان ها و متريال هاي مناسب می‌توانند طرح های اصولی و در عین حال زیباتر و ماندگارتری را به جای بگذارند.

به طور کلی اجرای محوطه سازی اصولی توسط مجموعه كُنارا طبق مراحل زیر و با بهره گیری از روش ها و طرح های روز و مدرن انجام می پذیرد:

  • بررسی اقليم و اندازه گيری اولیه محیط
  • طراحی ۳ بعدی ، دو بعدی ، آناليز كاشت وانيميشن قبل از اجرا

شناخت درست گياهان و انتخاب صحيح گونه های گیاهی

  • انتخاب گونه های گیاهی متناسب با اقلیم
  • انتخاب دقیق گونه های گیاهی متناسب با نوع کاربرد محیط ،محوطه سازی ، ویلاسازی ،روف گاردن ، دیوار سبز و...

محوطه سازی اصولی و انتخاب المان ها و متريال های مناسب

برای محوطه سازی و طراحی فضای سبز، شرایط محیطی باید ارزیابی شوند مانند زمین شناسی، آب شناسی و غیره. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که در طراحی فضای سبز، به دنبال حفظ محیط زیست هستیم. برای این کار در محوطه سازی از مواد طبیعی مانند چوب و سنگ های طبیعی استفاده می شود برای مثال در پیاده رو، محل استراحت، تزیینات و غیره. یکی از ابتدایی ترین المان های طراحی فضای سبز گیاهان است که همواره با آن ارتباط داریم. وجود گیاهان تاثیر چشمگیری بر آب و هوای آلوده دارد و تاحدودی آن را پاکسازی و تصفیه می کند. گیاهان علاوه بر تولید اکسیژن، آلاینده ها را جذب کرده و کیفیت هوا را افزایش می دهند. همچنین هوای داخلی هم باید با استفاده از گیاهان پاکسازی شود. بنابراین تاثیر گیاهان در طراحی داخلی موثر و هم حائز اهمیت است.

  • محوطه سازی از صفر تا ١٠٠
  • احداث و اجرای فضای سبز به صورت كاملا تخصصى و تضمينى

خدمات نگهداری و شارژ فضای سبز به صورت روزانه، هفتگی و يا ماهانه بر اساس مصوبه های سازمان پاركهای شهر تهران